Wsparcie w sukcesie dla ambitnych kobiet
Transformuję mity ograniczające kobiety
Perfekcjonizm, wypalenie, kłopoty w relacjach? Ogarniemy to 💜
Reading Time: 7 minutes

Sesje coachingowe

Zużywasz bardzo dużo energii na kontrolowanie swojego życia. Dyscyplinujesz samą siebie, utrzymujesz siebie w porządku. A co by było gdybyś zamiast kontroli zaczęła używać zaufania i wiary w siebie? Zamiast wymówek, ograniczeń zobaczyła możliwości, szanse i okazje. Pokażę Ci Twoje osobiste narzędzia sukcesu. Użyjesz ich, w najlepszy dla Ciebie sposób. Ruszysz do przodu z tym na czym Ci zależy, co odkładasz, albo wmawiasz sobie, że nie dasz rady tego zrobić. Nareszcie dostaniesz to o czym marzysz, czego potrzebujesz, co do tej pory było dla Ciebie niemożliwe. Skoro tysiącom osób się udało. Tobie także się uda.

Zacznij z tym co masz

Jak to jest teraz?

Jak to jest teraz?

 • Nikt nie zrobi tak dobrze jak Ty
 • Wszystko ma być idealne: ciało, makijaż, dom
 • Krytyka siedzi w Tobie tydzień albo miesiąc
 • Boisz się, że ktoś odkryje, że wcale nie jesteś taka dobra
 • Musisz robić na 250% i ciągle musisz coś udoskonalać
 • Twoje nawyki są wielkimi blokadami uniemożliwiającymi Ci cieszenie się z Twoich sukcesów i osiągnięć
 • Twoje zachowania blokują Twoją karierę
 • Twój sposób myślenia okrada Cię z glorii jaka Ci się należy
Nie negocjuj ze słabościami. Z terrorystami się nie negocjuje.

Opowiem Ci historię.

Opowiem Ci historię.

 • Wyobraź sobie, że zamieniasz brak pewności siebie, spełnianie oczekiwań wszystkich dookoła, poprawianie milion razy, myślenie o tym co inni powiedzą, brak wolnej głowy na strategie, które stają się trampoliną do wymarzonego życia.
 • Być może znasz lotos- kwiat, który rozkwita w brudnym mule. Im więcej brudnego mułu tym piękniej kwitnie. Nie kwitnie w czystym podłożu. Brudny muł nie zanieczyszcza pięknego lotosu. Twoje ograniczenia nie muszą Cię powstrzymywać przed tym czego chcesz. Bez względu na to co podpowiada Ci Twój wewnętrzny krytyk, sabotażysta, czy inny intruz siedzący w Twojej głowie, Twoje myśli i nawyki to nie jest Twoja tożsamość. Ty także możesz, w końcu, dostać to czego potrzebujesz, czego chcesz i o czym marzysz.
 • Rakieta wystrzelona na księżyc zużywa ponad 98 % paliwa na poradzenie sobie z grawitacją.
 • Po przekroczeniu strefy grawitacji, nie ma już zbytecznego balastu i może, wykorzystując tylko bardzo niewielką część swojego paliwa, dotrzeć do celu podróży. Jaki jest Twój balast i co by się wydarzało w Twoim życiu, gdybyś się go pozbyła? Gdzie byś wylądowała? Nawet nie masz pojęcia, ile na co dzień, zużywasz energii, w sposób kradnący Twój potencjał. Co by było, gdybyś zaczęła używać jej do tego na czym Ci zależy i o czym marzysz. Gdzie będziesz za rok, za dwa lata, jeśli już dziś zaczniesz zostawiać to czego nie potrzebujesz i używać tego co wyniesie Cię w kosmos?

Każdy problem jest tak wielki na ile wielkim pozwolimy mu być.

Mistrz buddyjski

Jak działa coaching?

Badacze zauważyli, że ludzie nie potrafią dobrze analizować samych siebie. Trudno być wobec siebie obiektywnym obserwatorem. Tak naprawdę wierzymy w coś, co już dawno nie jest prawdą, czego już nie ma.

Coaching jest procesem, w którym podświetlamy to co masz i czego potrzebujesz użyć, aby w końcu osiągnąć życie jakiego pragniesz.
W coachingu uczysz się Twojej osobistej drogi osiągania sukcesu. W coachingu uczysz się zauważać możliwości, rozwiązania, okazje, szanse, talenty, które masz i które tylko czekają, aby je wykorzystać.

Coaching jest uznaną metodyką pracy przez najlepsze światowe uniwersytety i towarzystwa psychologiczne w całym świecie.
Zdecydowana większość ludzi sukcesu korzysta z coachingu.

Stań się kobietą sukcesu!

Jakie możesz mieć korzyści z coachingu?

Jakie możesz mieć korzyści z coachingu?

Marylin Monroe powiedziała: ”Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś”.

W coachingu wykorzystujemy każdą minutę, abyś mogła wieść życie jakiego chcesz.

Moi klienci coachingowi:

Zaczęli doceniać siebie, cieszyć się swoimi działaniami, a nawet podziwiać to co zrobili

Przestali w kółko poprawić i poprawiać i ciągle być niezadowolonym z siebie

Poradzili sobie z krytykiem wewnętrznym, sabotażystą i syndromem oszusta

Przestali przejmować się oceną innych osób, biczować się swoimi porażkami

Zaczęli robić to z czym utknęli, co odkładali, czego sobie odmawiali

Zaczęli być odporni na krytykę, porażkę, ocenę innych ludzi

To tylko kilka przykładów tego co można osiągnąć w pracy ze mną.

Coaching pokazuje Ci Twoje możliwości i uczy wyłączać Twoje ograniczenia. Dzięki temu lecisz z turbo doładowaniem tam, dokąd chcesz.

Sukces nigdy nie jest wielkim krokiem w przyszłość. Jest mnóstwem małych kroczków, które stawiasz w tej chwili.

Poznaj mnie bliżej

Cześć nazywam się Agnieszka Szwejkowska
Od 2o lat pomagam ludziom w osiąganiu tego czego pragną i wierz mi, że największą przeszkodą jaką każdy z nas ma do pokonania jest nasze osobiste nastawienie. Jeśli myślisz że coś możesz, to masz rację, jeśli myślisz, ze się nie uda, to też masz rację. I to z tym warto się rozprawić raz a dobrze. Jako coach mam certyfikat PCC-ICF. Jestem ekspertem od rozwoju człowieka i organizacji. Pracuję, tworząc Twoją nową drogę do Twojego nowego świata, który czeka na Ciebie, tylko być może zgubiłaś mapę i potrzebujesz złapać GPS. We wspólnej pracy nauczę Cię korzystania z Twojej osobistej mocy, zamiast robienia podobnie jak inni. Bo nie ma dwóch takich samych osób.
Ja pracuję transformująco. To znaczy wykorzystuję Twoją miłość, moc i intuicję – trzech Twoich osobistych pomocników, którzy zawsze są z Tobą, których masz, których trzeba tylko uruchomić. Masz ich już, tylko ich nie wykorzystujesz.

Życie w 10% składa się z tego co Ci się przytrafia, a w 90% z tego jak na to reagujesz.

Zadbajmy o całe Twoje życie

Twoja inwestycja

Cena godzinnej sesji coachingowej to koszt 400,00 zł netto.

Jaki jest zwrot z inwestycji w przypadku coachingu?

Badania mówią, że od 5 do 7 razy – co najmniej.
Co to znaczy?

Jeśli zainwestujesz 2000,00 zł to Twój zwrot z inwestycji wynosi minimum 10 000,00 zł

Rzeczy materialne zawsze możemy stracić. Mogą Cię zwolnić, Twoja firma może upaść, mogą Ci ukraść samochód, możesz się rozwieść, ale Twoje osobiste kompetencje nigdy nie stracą na wartości, i to one zadecydują o Twoim ostatecznym sukcesie w życiu.

Możesz pielęgnować swoje nieszczęście albo budować moc. Wysiłek jest ten sam.

Co mówią o mnie moi klienci?

Już po pierwszych 15 minutach rozmowy z Agnieszką wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Umiejętność aktywnego słuchania, a następnie przeplatanie coachingu z mentoringiem są u Agnieszki na najwyższym poziomie (wiem co piszę, bo mam wieloletnie doświadczenie w HR ???? ) i doprowadziły mnie bardzo sprawnie do cennych wniosków.  W efekcie pozwoliło mi to uwierzyć, że to co podskórnie czuję i planuję jest prawdziwe, i że nie pozostaje nic innego jak wdrożyć konkretne działania, które również omówiłyśmy podczas sesji. Cieszę się, że mogłam doświadczyć na własnej skórze profesjonalnego coachingu w takim wydaniu oraz po prostu w miłej atmosferze.

Urszula Chwiećko
Senior HR Manager/ HR Business Partner at PwC Polska

Agnieszka ma w sobie niesamowity spokój. To on i jej uwaga skupiona na mnie, stanowiły bezpieczną bazę, dzięki której mogłam się swobodnie „uzewnętrzniać” 🙂 Absolutnie bezcennym było móc się samej usłyszeć, obserwować swoje wątpliwości, odpowiadać na pytania zadawane przez Agę, by w efekcie uświadomić sobie, że jedyne blokady, które mam to te tkwiące w moim myśleniu. Jednocześnie czułam olśnienie i ulgę.
Zaufanie, które wzbudziła we mnie Aga pozwoliło mi wierzyć w to co mówi, jej wnioski, punkt widzenia i sugestie. To przyspieszyło proces zmian i wyzwoliło większą energię do realizowania tego, co sobie założyłam.

Katarzyna Koźlińska
Właścicielka Meditation House, Katowice

Agnieszka pomogła nam zobaczyć zupełnie inną perspektywę naszych problemów. Dzięki niej mogłyśmy nauczyć się dogadywać między sobą jak prezes z właścicielem, a nie jak matka z córką. Ten coaching uratował nam energię, czas i zasoby naszej firmy. Nauczyłyśmy się pracować z naszymi osobistymi emocjami. Pomogła nam także zarządzać firmą w bardziej profesjonalny sposób- przygotowałyśmy sobie strategiczny plan rozwoju naszej firmy. To był strzał w dziesiątkę, same byśmy na to nie wpadły. Same byśmy się spowalniały jeszcze bardziej, aż w końcu straciłybyśmy radość z naszej firmy, już było blisko do tego.
Agnieszka jest konkretna. Nic jej nie umknie. Praca z Agnieszką jest entuzjastyczna, ale nie jest prosta. My dostałyśmy to co chciałyśmy i dużo więcej. Rekomendujemy z całego serca, nie ma sensu się męczyć. Praca z Agnieszką pozwoliła nam zaoszczędzić pieniądze w naszym biznesie.

Iwona Nałęcz, Jola Dębek
Właścicielki firmy Dietosfera, Białystok

Współpraca z Agnieszką przyczyniła się do sukcesu mojej firmy. Dzięki współpracy z nią rozwinąłem się jako prezes i właściciel. To był jeden z najważniejszych momentów w rozwoju mojej firmy i mnie jako prezesa. Pracuje się z nią przyjemnie, człowiek zapomina, że to praca jest. Mam ogromną wdzięczność do tego co udało mi się dostać od niej. Praca z Agnieszką pozwoliła mi zaoszczędzić pieniądze dzięki lepszej organizacji pracy, ale także dzięki tej współpracy zdobyłem nowych klientów i wprowadziłem pewne systemowe rozwiązania oszczędzające mój czas pracy. Bardzo rekomenduje współpracę z Agnieszką, jeśli zależy Wam na sukcesie, zna się dziewczyna na rzeczy.

Piotr Płotczyk
Właściciel i prezes firmy Płotech

Niedawno zwróciłam się do Agnieszki o wsparcie po raz kolejny. Agnieszka udzieliła mi dużego wsparcia w momencie, w którym czułam się bardzo osłabiona i bezradna. Wystarczyła jedna sesja z nią, abym zauważyła, że to, co wcześniej uznawałam za bierność i porażkę, to tak naprawdę efekt mojej aktywnej postawy, wielu odważnych decyzji i umiejętności dbania o siebie. Niezwykle wzmocniło mnie to na przyszłość i pozwoliło w spokoju podsumować pewien etap mojego życia, zamknąć go bez żalu, wyciągnąć wnioski i szczerze ucieszyć się z tego, co było dobre.
Współpraca z Agnieszką uświadomiła mi też, jak bardzo czasem potrzebujemy w życiu kogoś takiego, kto pomoże nam połączyć wszystkie te kropki, które gdzieś w nas tkwią, ale których nie dajemy rady sami uporządkować. Agnieszka z pewnością wie, jak sprawić, abyśmy te kropki połączyli w taki obraz, którego sami chcemy i który będzie dla nas najpiękniejszy. ????

Katarzyna Osior Szczot
Freelancerka, właścicielka firmy

Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz, a za czas jakiś Twoje życie będzie zupełnie inne.

Zamów sesję już teraz!

Cena godzinnej sesji coachingowej 400 zł netto.

FAQ

 • Coaching to taki bardzo intensywny trening pomagający Ci osiągnąć Twój cel.
 • Pierwsza sesja trwa dwie godziny.
 • Kolejne sesje trwają godzinę.
 • Najczęściej spotykamy się raz w miesiącu na sesji.
 • Dostajesz ode mnie indywidualnie dobrane ćwiczenia, które wykonujesz między sesjami.
 • Ćwiczenia dobrane są specjalnie dla Ciebie i mają pomóc Ci zrealizować Twój cel coachingowy.
 • W coachingu dbamy o całe Twoje życie, aby jeden sukces nie zniszczył innych obszarów Twojego życia.
 • Pomiędzy sesjami jesteśmy w kontakcie.
 • W coachingu stajesz się moją indywidulaną klientką, o którą dbam, aby mogła osiągnąć, to na czym jej zależy.
 • Czas trwania procesu coachingowego ustalamy z Tobą na pierwszej sesji.
 • Wystawiam faktury.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.