Jestem tu po to, abyś Ty była szczęśliwa i pełna mocy Slide
Reading Time: 7 minutes

Sesje mentoringowe

Nie musisz odkrywać koła na nowo, ktoś już je odkrył przed Tobą. W mentoringu możesz dostać to czego potrzebujesz, aby Twoja ścieżka kariery była dokładnie taka o jakiej marzysz, aby przejść gładko przez rafy czyhające na Ciebie, w różnych sytuacjach życia zawodowego. W mentoringu nie musisz się wstydzić Twojej ambicji, wręcz przeciwnie, jest ona pożądana.Dla perfekcjonistki mentoring jest bezpiecznym miejscem, w którym może się nauczyć się dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Możesz nauczyć się nowych nawyków, prowadzących Cię do miejsca, które Ci się naprawdę należy.

Bądź tam gdzie Ci zależy

Tymczasem teraz jest mniej więcej tak:

 • Jesteś bardzo ambitna, robisz na 250 %, ale niewiele osób to docenia
 • Starasz się, poprawiasz i poprawiasz, a na końcu słyszysz tylko: jest ok
 • Dostałaś wymarzony awans, ale boisz się, że za chwilę ktoś Ci powie, że się do tego nie nadajesz
 • Wszystko musi być najlepiej jak może, i to Cię tak spala, że nie masz już siły
 • Nie jesteś tam, gdzie chciałabyś być, w swojej karierze
 • Nie czujesz się doceniona i zauważona w pracy
 • Często się boisz, że ktoś odkryje, że jednak nie jesteś tak dobra jak się prezentujesz
 • Masz dużo mocnych stron i nie wykorzystujesz ich na Twoją korzyść
 • Chciałabyś zrealizować spektakularny projekt, ale myślisz, że się do tego nie nadajesz.
Nie obiecuje Ci życia bez błędów. Obiecuje Ci życie z sukcesem.

Każda bajka ma jakiś morał

 • Wyobraź sobie, że Twoje ambicje, pomysły, zaangażowanie są wykorzystane maksymalnie, a Ty cieszysz się, że udało Ci się osiągnąć pozycję zawodową taką o jakiej marzysz.
 • Od początku istnienia świata kobiety miały wokół siebie inne mądre kobiety, które odpowiadały na ważne pytania, rozwiewały wątpliwości, podpowiadały, podawały przykłady.
 • Kobieta dostawała to czego potrzebowała, to ją uskrzydlało, czytaj nabierała pewności i mogła lecieć dalej ze swoim życiem.
 • Niepewność okrada nas z energii, motywacji, zaangażowania.
  W mentoringu dostajesz wsparcie w postaci takiej jakiego będziesz potrzebować.
 • To wsparcie jest szyte na miarę dla Ciebie. Ono ma pomóc Ci zrealizować Twoje ambitne plany i cele zawodowe, nie w perspektywie zacznę od jutra, co oznacza nigdy, tylko w określonym czasie.
 • Moi klienci mentoringowi twierdzą, że dzięki temu wsparciu rozwinęli swój biznes, osiągnęli określony wynik finansowy, zdobyli nowych klientów, zaczęli funkcjonować w nowej roli zawodowej.
 • To wsparcie uruchamia działanie. To działanie ze wsparciem, pozwala osiągnąć sukces w krótszym czasie.
 • W życiu albo osiągasz sukces albo odbierasz lekcje. Życzę Ci lekcji, z których bardzo dużo się nauczysz, inaczej będzie to zmarnowana okazja.

Sukces nigdy nie jest wielkim krokiem w przyszłość. Jest mnóstwem małych kroczków, które stawisz właśnie w tej chwili.

Jak działa mentoring dla kobiet?

Mentoring dedykowany jest ambitnym, świadomym tego czego chcą kobietom.
Kobiety często ustawiają się w relacjach biznesowych w taki sposób, który utrudnia im sukces. Albo chcą ten sukces osiągnąć po męsku, w związku z czym spalają się i płacą za ten sukces niewspółmiernie wysoką cenę.
Badacze zauważyli, że ludzie nie potrafią dobrze analizować samych siebie. Trudno być wobec siebie obiektywnym obserwatorem. Tak naprawdę wierzymy w coś co już dawno nie jest prawdą, czego już nie ma. My nie potrafimy zobaczyć, że te stare zasady i prawdy już nie działają. My się zmieniamy każdego dnia, czasem na lepiej dla nas, czasem na gorzej.
W mentoringu dostajesz eksperckość i doświadczenie na wyłączność, tylko dla Ciebie.
Do projektów mentoringowych zwykle są kolejki i list rezerwowe. Mentoring wdrażany w firmach gwarantuje sukces sukcesji stanowiskowej.
Mentoring jest usługą luksusową, a ten luksus polega na tym, że wybierają go osoby świadomie chcące osiągnąć konkretny cel biznesowy.
Kobiety korzystające z mentoringu szybko osiągają sukces wykorzystując zasoby tkwiące w szczęściu, a nie w stresie, przymusie czy zdenerwowaniu.

Stań się kobietą sukcesu!

Jakie możesz mieć korzyści z mentoringu?

 • Ponad połowa (58%) badanych właścicieli startupów uważa, że największy wpływ na rozwój ich biznesu miały indywidualne sesje z Mentorem lub Mentorką.
 • Mentoring wspiera Cię na drodze do sukcesu zawodowego.
 • Mentoring pomaga Ci osiągnąć punkt B w Twojej karierze szybciej i z mniejszymi stratami osobistymi.
 • Mentoring rozwija Twoje kompetencje, talenty w profesjonalny sposób. Ty to robisz po omacku, metodą prób i błędów. W mentoringu robimy to strategicznie, z gwarancją sukcesu.
 • Mentoring jest katalizatorem rozwoju i sukcesu zawodowego.

Ludzie dzielą się na tych, którzy mają wymówki i na tych, którzy mają wyniki.

Poznaj mnie bliżej

Cześć nazywam się Agnieszka Szwejkowska
Od 2o lat pomagam ludziom w osiąganiu tego czego pragną i wierz mi, że największą przeszkodą jaką każdy z nas ma do pokonania jest nasze osobiste nastawienie. Jeśli myślisz że coś możesz, to masz rację, jeśli myślisz, ze się nie uda, to też masz rację. I to z tym warto się rozprawić raz a dobrze. Jako mentor współpracuję z klientami realizując ich osobiste projekty mentoringowe. Przygotowuje wdrożenia programów mentoringowych w organizacjach. Jestem superwizorem mentorów. Jestem ekspertem od rozwoju człowieka i organizacji. Pracuję, tworząc Twoją nową drogę do Twojego nowego świata, który czeka na Ciebie, tylko być może zgubiłaś mapę i potrzebujesz złapać GPS. We wspólnej pracy nauczę Cię korzystania z Twojej osobistej mocy, zamiast robienia podobnie jak inni. Bo nie ma dwóch takich samych osób.
Ja pracuję transformująco. To znaczy wykorzystuję miłość, moc i intuicję – trzech Twoich osobistych pomocników, którzy zawsze są z Tobą, których masz, których trzeba tylko uruchomić. Mentoring jest sprytnym i mądrym osiąganiem celów zawodowych.

Doba ma tylko 24 godziny dla tych, którzy narzekają na brak czasu na ważne rzeczy i dla tych, którzy dostają Nobla. Do której grupy się zaliczasz?

Zadbajmy o całe Twoje życie

Twoja inwestycja

Cena godzinnej sesji mentoringowej to koszt 500,00 zł netto.

Jaki jest zwrot z inwestycji w przypadku mentoringu?

Badania mówią, że od 5 do 7 razy – co najmniej.
Co to znaczy?

Jeśli zainwestujesz 2000,00 zł to Twój zwrot z inwestycji wynosi minimum 10 000,00 zł

Rzeczy materialne zawsze możemy stracić. Mogą Cię zwolnić, Twoja firma może upaść, mogą Ci ukraść samochód, możesz się rozwieść, ale Twoje osobiste kompetencje nigdy nie stracą na wartości, i to one zadecydują o Twoim ostatecznym sukcesie w życiu.

Imponuj sobie. Każdego dnia.

Co mówią o mnie moi klienci?

Już po pierwszych 15 minutach rozmowy z Agnieszką wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Umiejętność aktywnego słuchania, a następnie przeplatanie coachingu z mentoringiem są u Agnieszki na najwyższym poziomie (wiem co piszę, bo mam wieloletnie doświadczenie w HR ???? ) i doprowadziły mnie bardzo sprawnie do cennych wniosków.  W efekcie pozwoliło mi to uwierzyć, że to co podskórnie czuję i planuję jest prawdziwe, i że nie pozostaje nic innego jak wdrożyć konkretne działania, które również omówiłyśmy podczas sesji. Cieszę się, że mogłam doświadczyć na własnej skórze profesjonalnego coachingu w takim wydaniu oraz po prostu w miłej atmosferze.

Urszula Chwiećko
Senior HR Manager/ HR Business Partner at PwC Polska

Agnieszka ma w sobie niesamowity spokój. To on i jej uwaga skupiona na mnie, stanowiły bezpieczną bazę, dzięki której mogłam się swobodnie „uzewnętrzniać” 🙂 Absolutnie bezcennym było móc się samej usłyszeć, obserwować swoje wątpliwości, odpowiadać na pytania zadawane przez Agę, by w efekcie uświadomić sobie, że jedyne blokady, które mam to te tkwiące w moim myśleniu. Jednocześnie czułam olśnienie i ulgę.
Zaufanie, które wzbudziła we mnie Aga pozwoliło mi wierzyć w to co mówi, jej wnioski, punkt widzenia i sugestie. To przyspieszyło proces zmian i wyzwoliło większą energię do realizowania tego, co sobie założyłam.

Katarzyna Koźlińska
Właścicielka Meditation House, Katowice

Agnieszka pomogła nam zobaczyć zupełnie inną perspektywę naszych problemów. Dzięki niej mogłyśmy nauczyć się dogadywać między sobą jak prezes z właścicielem, a nie jak matka z córką. Ten coaching uratował nam energię, czas i zasoby naszej firmy. Nauczyłyśmy się pracować z naszymi osobistymi emocjami. Pomogła nam także zarządzać firmą w bardziej profesjonalny sposób- przygotowałyśmy sobie strategiczny plan rozwoju naszej firmy. To był strzał w dziesiątkę, same byśmy na to nie wpadły. Same byśmy się spowalniały jeszcze bardziej, aż w końcu straciłybyśmy radość z naszej firmy, już było blisko do tego.
Agnieszka jest konkretna. Nic jej nie umknie. Praca z Agnieszką jest entuzjastyczna, ale nie jest prosta. My dostałyśmy to co chciałyśmy i dużo więcej. Rekomendujemy z całego serca, nie ma sensu się męczyć. Praca z Agnieszką pozwoliła nam zaoszczędzić pieniądze w naszym biznesie.

Iwona Nałęcz, Jola Dębek
Właścicielki firmy Dietosfera, Białystok

Współpraca z Agnieszką przyczyniła się do sukcesu mojej firmy. Dzięki współpracy z nią rozwinąłem się jako prezes i właściciel. To był jeden z najważniejszych momentów w rozwoju mojej firmy i mnie jako prezesa. Pracuje się z nią przyjemnie, człowiek zapomina, że to praca jest. Mam ogromną wdzięczność do tego co udało mi się dostać od niej. Praca z Agnieszką pozwoliła mi zaoszczędzić pieniądze dzięki lepszej organizacji pracy, ale także dzięki tej współpracy zdobyłem nowych klientów i wprowadziłem pewne systemowe rozwiązania oszczędzające mój czas pracy. Bardzo rekomenduje współpracę z Agnieszką, jeśli zależy Wam na sukcesie, zna się dziewczyna na rzeczy.

Piotr Płotczyk
Właściciel i prezes firmy Płotech

Niedawno zwróciłam się do Agnieszki o wsparcie po raz kolejny. Agnieszka udzieliła mi dużego wsparcia w momencie, w którym czułam się bardzo osłabiona i bezradna. Wystarczyła jedna sesja z nią, abym zauważyła, że to, co wcześniej uznawałam za bierność i porażkę, to tak naprawdę efekt mojej aktywnej postawy, wielu odważnych decyzji i umiejętności dbania o siebie. Niezwykle wzmocniło mnie to na przyszłość i pozwoliło w spokoju podsumować pewien etap mojego życia, zamknąć go bez żalu, wyciągnąć wnioski i szczerze ucieszyć się z tego, co było dobre.
Współpraca z Agnieszką uświadomiła mi też, jak bardzo czasem potrzebujemy w życiu kogoś takiego, kto pomoże nam połączyć wszystkie te kropki, które gdzieś w nas tkwią, ale których nie dajemy rady sami uporządkować. Agnieszka z pewnością wie, jak sprawić, abyśmy te kropki połączyli w taki obraz, którego sami chcemy i który będzie dla nas najpiękniejszy. ????

Katarzyna Osior Szczot
Freelancerka, właścicielka firmy

Odwaga jest ważniejsza niż komfort.

Zamów sesję już teraz!

Cena godzinnej sesji mentoringowej 500 zł netto.

FAQ

 • Mentoring to głęboka relacja biznesowa pomagająca Ci osiągnąć Twój cel.
 • Pierwsza sesja trwa dwie godziny.
 • Kolejne sesje trwają godzinę.
 • Najczęściej spotykamy się raz w miesiącu na sesji.
 • Dostajesz ode mnie indywidualnie dobrane ćwiczenia, które wykonujesz między sesjami.
 • Ćwiczenia dobrane są specjalnie dla Ciebie i mają pomóc Ci zrealizować Twój cel mentoringowy.
 • W mentoringu dbamy o całe Twoje życie, aby jeden sukces nie zniszczył innych obszarów Twojego życia.
 • Pomiędzy sesjami jesteśmy w kontakcie.
 • W mentoringu stajesz się moją indywidulaną klientką, o którą dbam, aby mogła osiągnąć, to na czym jej zależy.
 • Czas trwania procesu mentoringowego ustalamy z Tobą na pierwszej sesji.
 • Wystawiam faktury.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.